چرا باید اسباب بازی فکری بخریم؟

این روز ها اکثر کودکان در دنیای گیم های کامپیوتری غرق شده اند و اگر که بیش از حد از بازی های رایانه ای استفاده کنند، در آینده خیلی نزدیک برای آنها مشکلاتی متعددی پیش خواهد آمد که جبران کردن آنها بسیار سخت می باشد و مقصر آن شما والدین عزیز می باشید.

شما می توانید با خرید اسباب بازی فکری برای کودک دلبندتان او را از راه بازی به تحرک پیدا کردن ترغیب کنید و همین امر باعث افزایش تحرک کودک شما می شود.

علاوه بر تحرک داشتن، کودک بازی کردن را در جمع با خانواده یاد گرفته و احساس دوستی بیشتری را با شما حس می کند و در نهایت در آینده از مهارت اجتماعی خوبی برخوردار خواهد بود که به صورت مستقیم در آینده آنها تاثیر گذار خواهد بود.

شما با استفاده از اسباب بازی های فکری می توانید در توسعه فردی کودکانتان به شدت تاثیر بگذارید.

برای مثال در افزایش اعتماد به نفس کودکان شما بسیار کمک می کند به این دلیل که با هر موفقیتی که در دنیای اسباب بازی ها به دست می آورد خود را فرد توانایی دانسته و بر اعتماد به نفس آن افزوده می شود.

اکثر بچه ها حتی حاضر به بازی کردن با این اسباب بازی ها نیستند چون از شکست خوردن می ترسند که نتوانند بازی را کامل کنند و این بخاطر کمبود اعتماد به نفس آنها بوده چون با خودشان فکر می کنند در این بازی عملکرد خوبی نخواهند داشت، پس با بازی کردن با این اسباب بازی ها بسیار سریع می‌توانند اعتماد به نفس خود را افزایش دهند.

در افزایش خلاقیت کودکان و بزرگسالان نیز تاثیر گذار می باشد. درست است که با دستورالعملی که در خود اسباب بازی وجود دارد کودک پیش می رود اما در با تکرار و تمرین در نهایت خلاقیت درونش بیدار شده و آنچه که دوست دارد را می سازد.

با تکرار این بازی ها عضله خلاقیت ذهن کودک قوی تر شده و چیز های جدیدی که در ذهنش پدیدار شده را به راحتی می سازد.

در حل کردن مشکلات بسیار ماهر شده و دیگر در مواقع سخت زندگی دست و پای خود را گم نمی کنند. نکته ای که اسباب بازی های فکری را مهم می کند، تصویر سازی آن می باشد چون کودکان سعی می کنند با قطعاتی که دارند چیزی را بسازند که همین کار باعث این می شود که هر موردی را بدون بهانه حل کنند.

کاهش استرس کودک یکی دیگر از ویژگی های اسباب بازی های فکری می باشد، چون طبق تحقیقاتی که توسط دانشمندان انجام شده بازی های فکری تاثیر مستقیم بر سیستم مغزی دارد که باعث کاهش زیاد استرس در کودک می شود؛ به دلیل این که این بازی ها طوری طراحی شده اند که کودکان را با خود درگیر می کند و دیگر اجازه فکر کردن آزار دهنده را به آنها نمی دهد.

در زمان کودکی ایجاد هماهنگی بین اعصاب و اندام حرکتی از مهم ترین وظایف والدین می باشد و بهترین راه برای عملی کردن این راه بازی کردن با بچه ها می باشد. وقتی که سن کودک پایین تر می باشد نیاز به فعالیت هایی دارند که بتواند باعث ایجاد هماهنگی بین اعصاب و عضلات بدن شود. این کار با استفاده از بازی های فکری بسیار آسان تر می باشد.

خیال پردازی کودک افزایش پیدا خواهد کرد، به معنای واقعی بچه ها را با اسباب بازی های فکری می توانید به دنیای زیبایی انتقال دهید که فقط ان ها قادر به دیدن آن دنیا هستند.

در واقع اسباب بازی‌ فکری قدرت تصویرسازی کودک را به شدت افزایش می دهد و همین تصویرسازی او را به دنیایی دیگر می‌برد که می تواند شادی واقعی را تنها در آنجا حس کند.


سوالات متداول

خرید اینترنتی اسباب بازی فکری

اسباب بازی فکری یکی از بهترین سرگرمی های کودکان و خردسالان است که باعث رشد خلاقیت و شکوفایی فرزندان شما می شود. در فروشگاه لکوی فارسی، شما می توانید به صورت اینترنتی اسباب بازی فکری را خریداری کنید و در سراسر کشور درب منزل تحویل بگیرید.

خریدی با اعتماد کامل

فروشگاه لگوی فارسی علاوه بر مجوزهایی مانند اینماد و مجوز وزارت صنعت، معدن و تجارت، قابلیت پرداخت در محل را نیز دارد که خیلی راحت و با خیالی آسوده بتوانید خرید خود را تکمیل نموده و کالای مورد نظر خودتان را به صورت کادو شده تحویل بگیرید.

کیفیت اسباب بازی های فکری

فروشگاه لگو فارسی تمام تلاش خود را می نماید تا بهترین و با کیفیت ترین محصولات تولید داخل یا خارجی را گردآوری و آماده فروش کند. همه سعی خودمان را کرده ایم که این اسباب بازی ها را از بین محصولاتی انتخاب کنیم که متریال غیر حساسیت زا و بدون پلیسه و قطعات تیز آماده فروش نماییم. پس با خیال راحت می توانید این جذاب ها را برای فرزند دلبندتان خریداری نمایید چون از فیلتر کیفیت اسباب بازی فکری ما سربلند بیرون آمده اند.